DOTKNI SE NEBE

Čím vyššího poznání člověk v určitých oblastech života dosáhne,
tím lepší bude kvalita jeho života. Proto se tento projekt nazývá Dotkni se nebe…


O CO JDE?

o lidi, kteří chtějí prožít svůj život užitečně

o nabídku osvětových aktivit a přednášek, které budou probíhat v průběhu celého roku

Aktivity jsou zaměřené na prevenci zdraví, mezilidské vztahy a duchovní otázky. Tyto oblasti jsou důležité pro život každého člověka. Čím vyššího poznání v nich dosáhne, tím lepší bude kvalita jeho života. Proto se tento projekt nazývá „Dotkni se nebe“.

KDO JE ZA TÍM?

Aktivity „Dotkni se nebe“ pro vás připravuje a organizuje Maranatha z.s. a dobrovolníci ze společenství Církve adventistů sedmého dne v Praze.

Organizace Maranatha z. s. oslovila mladé lidi z dalších zapsaných spolků či organizací (Path nder, Život a zdraví, ADRA) a pozvala je k dobrovolnické službě pro lidi ve městě. S mnohými z nich se setkáte na akci DNY ZDRAVÍ, někteří Vám doručí do schránky pozvánky, další pro Vás připraví přednášky a zajímavé aktivity. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


AKCE, KTERÉ V RÁMCI DOTKNI SE NEBE POŘÁDÁME

OTAZNÍKY ŽIVOTA

9.—27. července vždy od 18.30
v SC Bethany

O tom, jak je možné vnímat náboženství a samotné křesťanství, mluví přednášky „Otazníky života“, které si pro posluchače připravují studenti. Snaží se hledat odpovědi na otázky, které si možná pokládáte i vy, jako například: Proč jsme tady a odkud jsme přišli? Proč existuje zlo a utrpení?

Pro aktuální přednášky sledujte náš kalendář.

ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH RADIMA PASSERA

17. července od 18.30
v SC Bethany

Radim Passer je významný český developer. Je rovněž zakladatelem křesťanské organizace Maranatha z.s., která má za cíl přiblížit Boží lásku lidem. Je autorem knih, které jsou poutavým vyprávěním o pozoruhodné životní cestě plné nečekaných událostí, odhodlání a víry. Po těžké životní zkušenosti uvěřil Radim Passer v Ježíše Krista a podobně jako miliony jiných lidí jej přijal za svého Spasitele. Můžete se těšit také na autogramiádu!

BIBLE VČERA DNES A ZÍTRA

PO–PÁ 10.—26. července 2018
11.—19.00 v SC Bethany

Unikátní putovní výstava Bible obsahuje historické české a zahraniční Bible a související exponáty, novodobé a nejnovější Bible v různých formátech a provedeních, bible pro děti, studijní a historické materiály, komentáře, Biblické příběhy, obrázkové Bible, atlasy, mapy, odpočinková literatura.

CHARITATIVNÍ OBCHŮDEK

19. července od 9.00 do 19.00
v SC Bethany

Podpořte dobrou věc tím, že přinesete nepotřebné oblečení, boty, dětské věci, hračky, ručníky lůžkoviny nebo drobné domácí předměty. Donesené věci budou věnovány Charitativnímu obchůdku v Sedlčanech, který provozuje Maranatha z.s. Výtěžek z prodeje věcí v Charitativním obchůdku je věnován humanitární organizaci ADRA.

DNY ZDRAVÍ

Některé dny mezi 9.—27. červencem od 11.00 do 17.00
na Brumlovce, Budějovické nebo OC Arkádách Pankrác

Můžete se těšit na měření krevního tlaku, měření tuku v těle, měření podkožního tuku, měření viscerálního tuku, měření kosterní svaloviny, měření BMI, měření hmotnosti, měření výšky, Harward step test, test životního stylu, individuální poradenství… Všechna měření jsou zdarma. Každý se může těšit na malý dárek.

KLUBY ZDRAVÍ

V poprázdninovém období
v SC Bethany

Zveme vás na přenášky, kurzy a ochutnávky zdravého jídla. Od září do prosince budou probíhat v SC Bethany přednášky na zajímavá zdravotní témata, jako např. jako je tajemství úspěchu v emoční inteligenci, nedostatek vitaminu D, léčivá síla odpuštění… Pro více informací sledujte náš web!

Pro přehled akcí Dotkni se nebe navštivte náš kalendářNADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI AKCE DOTKNI SE NEBE

Více našich akcí naleznete v kalendáři.JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Do SC Bethany se dostanete pomocí MHD pěšky z autobusové zastávky Brumlovka (linky 118, 124, 170, 905, 910, 956, BB1, BB2).
Pojedete-li autem, pak je přímo u našeho společenského centra zdarma parkoviště v ulici Za Brumlovkou.

Více o akci Dotkni se nebe na www.yfj.cz.