Adventní čas s Bethany

Rádi bychom vás pozvali k prožití adventního času se Společenským centrem Bethany. Prožijte s námi příjemný čas v této jinak uspěchané době. Připravili jsme pro vás hned 4 prosincové aktivity, které budou probíhat každý čtvrtek. Celkem 3 z těchto chystaných akcí budou vysílány ONLINE.

Když zůstává naděje, povídání s Radimem Passerem

Dne 3. 12. v 18:00 hodin si můžete pustit ONLINE povídání na téma: Když zůstává naděje. Hostem bude Radim Passer. Dozvíte se, mimo jiné, proč bylo postaveno Společenské centrum Bethany, k čemu slouží a jaký má význam pro areál BB centra. V čase 18:00 – 20:00 hodin jsme pro vás na těchto stránkách na Live Chatu, neváhejte a napište nám do fialovo modrého okýnka vpravo dole.

O naději, s hosty Radima Passera

Ve čtvrtek, o týden později, 10. 12. v 18:00 hodin budeme v tomto ONLINE formátu pokračovat dalším rozhovorem O naději, na který si pan Radim Passer pozval 2 zajímavé hosty. Uslyšíme také životní příběhy o jejich hledání naděje a smyslu života. I během tohoto rozhovoru budeme pro vás k dispozici mezi 18:00 – 20:00 hodinou na Live Chatu, kde nám můžete napsat jakýkoliv dotaz. Rádi jej zodpovíme.

Vánoční koncert na Náměstí Brumlovka je ZRUŠEN

Vánoční koncert na Náměstí Brumlovka, který měl proběhnout 17. 12. v 18:00 hodin, je z důvodu zhoršující se situace ZRUŠEN. Omlouváme se všem, kteří plánovali spolu s námi prožít tento večer, zazpívat si některou z koled, zastavit se u stánku s knihami zdarma a dát si horký nápoj.

ONLINE Půlnoční bohoslužba

Na Štědrý den 24. 12. proběhne tradiční Půlnoční bohoslužba, netradičně ONLINE 🙂, která začne již ve 22:00 hodin a bude vysílána z prostor Společenského centra Bethany. Můžete ji sledovat online z pohodlí vašich domovů.
LETÁČEK KE STAŽENÍ

Všechna ONLINE vysílání naleznete na těchto stránkách. Po skončení bude možné zhlédnout rozhovory a Půlnoční bohoslužbu ze záznamu jak zde, tak na našem YouTube kanále.

Těšíme se na ONLINE setkání s každým z vás na našich stránkách.

Omluva za zrušený Vánoční koncert

Videopozvánka Radima PASSERA

Videopozvánka Vaška VONDRÁŠKA

Adventní Čas s Bethany | ONLINE Půlnoční bohoslužba

PREMIÉRA 24. 12. ve 22:00 hodin

Videozáznamy

Videozáznamy budou doplněny po odvysílání jednotlivých připravovaných akcí.

Videopozvánka Radima PASSERA
Videopozvánka Vaška VONDRÁŠKA
3. 12. Když zůstává naděje, povídání s Radimem Passerem ONLINE
10. 12. O naději, Radim Passer a jeho hosté ONLINE
24. 12. Půlnoční bohoslužba ONLINE

Napište nám

Máte nějakou otázku nebo se s námi chcete spojit? Napište nám do kontaktního formuláře. Rádi vám odpovíme.